Zbývají poslední místa na Letní příměstský tábor Dětské univerzity ZSF JU, který má téma "Zdravotníci v akci"

Zvídavým dětem od 8 do 13 let je určený Letní příměstský tábor Dětské univerzity ZSF JU na téma "Zdravotníci v akci", který se bude konat od 11. do 15. července. Program je sestavený tak, aby si děti zábavnou a hravou formou osvojily znalosti a dovednosti při poskytování první pomoci v modelových situacích, komunikaci s nevidomým kamarádem, péči o dítě, fyzioterapii, práci s mikroskopem či prvky sebeobrany.

Je to oblíbená tradiční akce, o niž bývá velký zájem. Nyní už zbývá několik posledních míst, takže organizátoři radí s přihláškami příliš neotálet. O děti se starají vyučující i studenti denně od osmi do 16 hodin, obědy jsou zajištěny v menze Jihočeské univerzity. Příměstský tábor má základnu v budově Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity na adrese U Výstaviště 26, České Budějovice, přičemž na jeden den se chystá celodenní výlet.

Podrobnosti jsou ZDE: