• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Zbývají poslední místa na Letní příměstský tábor Dětské univerzity ZSF JU, který má téma "Zdravotníci v akci"

Zbývají poslední místa na Letní příměstský tábor Dětské univerzity ZSF JU, který má téma "Zdravotníci v akci"

Zvídavým dětem od 8 do 13 let je určený Letní příměstský tábor Dětské univerzity ZSF JU na téma "Zdravotníci v akci", který se bude konat od 11. do 15. července. Program je sestavený tak, aby si děti zábavnou a hravou formou osvojily znalosti a dovednosti při poskytování první pomoci v modelových situacích, komunikaci s nevidomým kamarádem, péči o dítě, fyzioterapii, práci s mikroskopem či prvky sebeobrany.

Je to oblíbená tradiční akce, o niž bývá velká zájem. Nyní už zbývá několik posledních míst, takže organizátoři radí s přihláškami příliš neotálet. O děti se starají vyučující i studenti denně od osmi do 16 hodin, obědy jsou zajištěny v menze Jihočeské univerzity. Příměstský tábor má základnu v budově Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity na adrese U Výstaviště 26, České Budějovice, přičemž na jeden den se chystá celodenní výlet.

Podrobnosti jsou ZDE:

 

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1