• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Zdravotně sociální fakulta JU měla stánek na veletrhu Vzdělání a řemeslo

Zdravotně sociální fakulta JU měla stánek na veletrhu Vzdělání a řemeslo

Také Zdravotně sociální fakulta JU měla od čtvrtka do soboty zastoupení na veletrhu Vzdělání a řemeslo 2022. Tato největší přehlídka středních škol a učilišť v jižních Čechách se konala na Výstavišti v Českých Budějovicích a Jihočeská univerzita dostala prostor v pavilonu Z. Naše fakulta rozdělila doprovodný program ve svém stánku do tří dnů tak, aby co nejlépe představila své zaměření. Ve čtvrtek věnovala prostor zdravotnickým oborům, kdy největší pozornost poutaly resuscitační modely a brýle simulující opilost, stav po požití drog či únavu. Pátek byl zaměřený na sociální studijní programy, přičemž zájem návštěvníků budil zejména Geronto-oblek, který dává člověku šanci na vlastní kůži pocítit, jak se lidské tělo ve stáří proměňuje a s jakými omezeními pohybovými, zrakovými i sluchovými se senior musí potýkat. Atraktivní byly i ukázky z multisenzorické místnosti Snoezelen, která poskytuje relaxaci a podněty pro všechny smysly, a také šance poznat blíže svět osob se zrakovým postižením a seznámit se s pomůckami, které jim usnadňují život. Sobota patřila hlavně bezpečnostním oborům, o nichž studentky zájemcům ochotně sdělovaly podrobnosti. Každý den se návštěvníci samozřejmě mohli dozvědět informace o fakultě jako celku, o nabídkách její oblíbené Dětské univerzity a hlavně o širokém uplatnění absolventů ZSF JU.

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice +420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice+420 389 037 501 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1