• Věda a výzkum
  • SVOČ

Výsledky VIII. ročníku soutěže SVOČ na ZSF JU v Českých Budějovicích

Soutěže se zúčastnili celkem 4 studenti ZSF JU.

Na 1. místě se umístil Bc. Jakub Jestřáb s prací na téma Locus of control u sociálně exkludovaných Romů, jejíž školitelkou byla doc. PhDr. Alena Kajanová, Ph.D.

Na 2. místě se umístila Viktorie Dvořáčková s prací na téma Porodní dům jako kompromis mezi porodem v domácím a nemocničním prostředí, jejíž školitelkou byla PhDr. Drahomíra Filausová, Ph.D.

Na 3. místě se umístila Tereza Gregorová s prací na téma Možnosti léčby dětských onkologických pacientů, jejíž školitelkou byla Mgr. Zuzana Freitinger Skalická, Ph.D.

Výherci VIII. ročníku soutěže SVOČ

Výsledky VII. ročníku soutěže SVOČ na ZSF JU v Českých Budějovicích

Soutěže se zúčastnilo celkem 6 studentek ZSF JU, z toho 2 studentky obhajovaly společnou týmovou práci.

Na 1. místě se umístila Radka Pelenková s prací na téma Hodnocení procedurální bolesti v rámci laboratorního screeningu u novorozenců, jejíž školitelkou byla Mgr. Alena Machová.

Na 2. místě se umístily Klaudie Němečková a Štěpánka Laurenčíková s týmovou prací na téma Rizikové chování adolescentů v Jihočeském a Karlovarském kraji, jejichž školitelkou byla Mgr. Ing. Renata Švestková, Ph.D.

Na 3. místě se umístila Lenka Jindrlová s prací na téma Interní systém auditů ošetřovatelské dokumentace, jejíž školitelkou byla doc. Ing. Iva Brabcová, Ph. D.

Vítězky SVOČ 2019